OrganicMed
Gabinet 1: Gdańsk, ul.Wały Piastowskie 1 (Budynek Zieleniaka), pokój 203 (II piętro)
Gabinet 2: ul.Okólna 2, 82-103 Stegna
tel. 509 672 112
email: info@organicmed.pl
Zobacz efekty
Oryginały listów pacjentów dostępne w gabinetach.
 
 
Parę słów o zdrowiu.
Czy wiesz jaki jest stan Twojego zdrowia? Poszłam i się dowiedziałam. Mam 84 lata. Choruję od wielu lat na cukrzycę, nadciśnienie, podwyższony cholesterol, zakrzepicę. 2 razy miałam półpaśca. Przeszłam straszne męki: bóle, noce nie przespane. Coś okropnego. Każdy, kto chorował na półpaśca wie, o czym mówię.
Jak się dowiedziałam o tych badaniach, zgłosiłam się do gabinetu w Stegnie, skąd pochodzę.
Przeszłam od maja oczyszczanie ziołami, później wybijanie pasożytów. Teraz nie biorę żadnych leków i czuję się dobrze. Mam dużo energii, co w moim wieku jest często rzadkością.
Polecam te badania każdemu, kto się źle czuje. Żałuję, że tak późno się o nich dowiedziałam.
To naprawdę wspaniała metoda i tania. Każdemu polecam i życzę zdrowia.
 
Stefania Osowska ze Stegny
84 lata
14.11.2013
 
 
 
Mam 48 lat. W marcu 2013 roku miałam operację i przypadkowo dowiedziałam się, że mam złośliwego raka jajnika. Po operacji nie zdecydowałam się na chemię. Przez przypadek dowiedziałam się o diagnostyce w Organic Med w Elblagu. Z ciekawości poszłam sie przebadać. Okazało się , że mam sporo obciążeń pasożytniczych. Gdybym niczego nie zrobiła z moim zdrowiem, to miałabym nawrót choroby, ponieważ wywołał ją pasożyt. W tej chwili jestem po kuracji odtruwającej, oczyszczającej i po terapii biorezonansowej. Mam pousuwane prawie wszystkie robaki, wirusy i bakterie. Czuję się wspaniale. Nareszcie normalnie śpię w nocy. Mam bardzo dużo energii w dzień, nic mnie nie boli.
Ostatnio robiłam badania onkologiczne kontrolne. Wyszły super. Lekarze byli zdziwieni, że po takim poważnym raku nigdzie nie mam zmian chorobowych. 
Bardzo polecam tę metodę leczenia, ponieważ jest bardzo skuteczna i nie czyści kieszeni, tylko organizm. Czuję się o wiele młodsza i szczęśliwa. Super, że ktoś wymyślił tego typu terapie. Szkoda, że w Polsce nie jest to normalna metoda lecznicza, chociaż w Rosji, na Ukrainie i w Niemczech tak. Może umierałoby mniej ludzi.
Moja rodzina jest bardzo zakłopotana, że nie wzięłam chemii i do tej pory spodziewali się nawrotów, a ja jestem całkowitym zaprzeczeniem ich obaw.
Wszystkim niedowiarkom mówię, żeby się nie bali diagnostyki, bo to może im życie uratować.
Ja dostałam taką szansę i z niej skorzystałam.
 
Elżbieta N. z Elbląga
lat 48
23.11.2013
 
 
 
 Od kilkudziesięciu lat mam problemy ze zdrowiem. Szybko się przeziębiam, własciwie to chronicznie jestem chory. Moja żona namówiła mnie , żebym poszedł na Vega Test. Okazało się, że mam dużo pasożytów w organizmie. Niezwłocznie rozpocząłem terapię, bo moja żona mi nie odpuściła. W ogóle w to nie wierzyłem i podchodziłem do wszystkiego sceptycznie, nawet bardzo sceptycznie, ale po biorezonansie sam się zacząłem dziwić, kiedy to normalnie choroba trwała u mnie tydzień, a teraz po jednej nocy budzę się zdrowy i właściwie nic mi nie jest. Mniej nawet chrapię. Mam więcej werwy i energii.
Najbardziej dziwi mnie fakt, że w tej chwili rekordowo szybko wychodzę z każdego przeziębienia.
Efektem ubocznym terapii, jest przyznanie (niestety!)  racji mojej żonie. To jednak działa. Coś w tym jest. 
 
Tomasz Sz. z Elblaga
lat 55
25.11.2013
Doradztwo żywieniowe Diagnostyka Odżywienia Organizmu